Het team

Bestuur & Directie

Het bestuur is op vrijwillige basis betrokken. De directeur is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

René Berg

Voorzitter

berg@bootvluchteling.nl

Arjan Fennema

Arjan Fennema

Bestuurslid

arjan@bootvluchteling.nl

Ralph de Kreij

Ralph de Kreij

Bestuurslid

ralph@bootvluchteling.nl

Annerieke Berg - de Boer

Annerieke Berg - de Boer

Directeur

annerieke@bootvluchteling.nl

Medewerkers

Om onze doelstellingen te kunnen realiseren hebben we bepaalde competenties nodig. Daarom kiezen we ervoor om kennis en expertise in huis te halen tegen een bescheiden salaris. Deze medewerkers zijn in dienst bij Stichting Bootvluchteling en hebben contracten tussen de 12 en 40 uur per week.

Evita Bloemheuvel

Evita Bloemheuvel

Persvoorlichter

pers@bootvluchteling.nl
06-48038570

Judith van Rijswijk

Judith van Rijswijk

Fondsenwerving acties

judith@bootvluchteling.nl

Denise Go-Feij

Denise Go-Feij

Fondsenwerver (freelance)

denise@bootvluchteling.nl

Annemieke Timmerman

Annemieke Timmerman

Fondsenwerver

annemieke@bootvluchteling.nl

Hermen Felten

Hermen Felten

Communicatie & fondsenwerving

hermen@bootvluchteling.nl

Jacoline Visser

Jacoline Visser

Personeelszaken & Website

jacoline@bootvluchteling.nl

Charlotte Buitenkamp

Charlotte Buitenkamp

Projectmanager Griekenland

charlotte@bootvluchteling.nl

Margrietha ’t Hart

Margrietha ’t Hart

Projectmedewerker PSS missies

margrietha@bootvluchteling.nl

Elke Jacobs

Elke Jacobs

Projectmedewerker medische missies

elke@bootvluchteling.nl

Rob Timmerman

Rob Timmerman

Projectmanager reddingsmissie

rob@bootvluchteling.nl

Anja Holwerda

Anja Holwerda

Medisch coördinator op Lesbos

anja@bootvluchteling.nl

Beitske Kooistra

Beitske Kooistra

PSS coördinator op Lesbos

beitske@bootvluchteling.nl

Anke Terdu

Anke Terdu

Administratief coördinator op Lesbos

anke@bootvluchteling.nl

Frederieke van Dongen

Frederieke van Dongen

Coördinator op Samos

frederieke@bootvluchteling.nl

Sitsi Toonders

Sitsi Toonders

Medisch coördinator op Samos

sitsi@bootvluchteling.nl

Vrijwilligers in Nederland

Onze missies draaien dankzij de vele vrijwilligers die voor een aantal weken naar het buitenland willen gaan. Maar we hebben ook veel vrijwilligers die in Nederland helpen om deze missies mogelijk te maken. Ze helpen mee op het gebied van communicatie, vormgeving, screening van aanmeldingen, maken van planningen, nazorg etc.

Ton Veldhuizen

Ton Veldhuizen

Debriefer
Karen Visser

Karen Visser

Vertalingen
Frieda van de Geest

Frieda van de Geest

Hoofd screening
Nienke Strengholt

Nienke Strengholt

Screener
Jorin Blokland

Jorin Blokland

Screener
Annejosé Wildschut

Annejosé Wildschut

Screener
Reina Timmer

Reina Timmer

Medisch adviseur
Salma Azzouz

Salma Azzouz

Planner medici Lesbos
Kathinka Jelier

Kathinka Jelier

Screener medici
Tomas Scheepers

Tomas Scheepers

Screener medici
Barnaby Hirons

Barnaby Hirons

Screener medics UK
Camille Hirons

Camille Hirons

Screener medics UK
Wim Blonk

Wim Blonk

Technisch adviseur reddingsmissie
Tonnes Blonk

Tonnes Blonk

Screening lifequards
Henk Maasland

Henk Maasland

Screening schippers
Pieter van Slooten

Pieter van Slooten

Proefvaart schippers