Bestuur & Directie

Het bestuur is op vrijwillige basis betrokken. De directeur is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

René Berg

Voorzitter

berg@bootvluchteling.nl

Arjan Fennema

Arjan Fennema

Bestuurslid

arjan@bootvluchteling.nl

Annerieke Berg - de Boer

Annerieke Berg - de Boer

Directeur

annerieke@bootvluchteling.nl

Medewerkers

Om onze doelstellingen te kunnen realiseren hebben wij bepaalde competenties nodig. Daarom kiezen wij ervoor om kennis en expertise in huis te halen tegen een bescheiden salaris. Deze medewerkers zijn in dienst bij Stichting Bootvluchteling en hebben contracten tussen de 12 en 40 uur per week.

Margriet van der Woerd

Margriet van der Woerd

Communicatie & Pers

margriet@bootvluchteling.nl
06-48038570

Caroline van Kooten

Caroline van Kooten

Projectmanager Griekenland

caroline@bootvluchteling.nl

Elke Jacobs

Elke Jacobs

HR medewerker

elke@bootvluchteling.nl

Annet Storm

Annet Storm

Financiële administratie

admin@bootvluchteling.nl

Myrna van der Veen

Myrna van der Veen

Projectmedewerker Griekenland

myrna@bootvluchteling.nl

Beitske Kooistra

Beitske Kooistra

PSS coördinator op Lesbos

beitske@bootvluchteling.nl

Linde Mollers

Linde Mollers

Medisch coördinator op Lesbos

linde@bootvluchteling.nl

Ellen Spoelstra

Ellen Spoelstra

Logistiek administratief coördinator op Lesbos

ellen@bootvluchteling.nl

Vrijwilligers in Nederland

Onze missies draaien dankzij de vele vrijwilligers die voor een aantal weken naar het buitenland willen gaan. Maar we hebben ook veel vrijwilligers die in Nederland helpen om deze missies mogelijk te maken. Zij hebben een belangrijke rol op het gebied van screening van vrijwilligers, het maken van planningen, en de nazorg.

Karen Visser

Karen Visser

Werkcoach
Heleen Rikkert

Heleen Rikkert

Screener
Ton Veldhuizen

Ton Veldhuizen

Debriefer
Ria Breukers

Ria Breukers

Screener
Frieda van de Geest

Frieda van de Geest

Communicatie
Nieneke van den Akker

Nieneke van den Akker

Screener
Jelmer Kooistra

Jelmer Kooistra

Screener
Roos Aukema

Roos Aukema

Screener
Kirsten van Tongeren

Kirsten van Tongeren

Coach coördinatoren
Marije Wijnberge

Marije Wijnberge

Screener
Marit Holwerda

Marit Holwerda

Planner
Meino Terwel

Meino Terwel

Coach coördinatoren
Teuntje Dijcks

Teuntje Dijcks

Screener
Ellen Houlding

Ellen Houlding

Planner
Leopold Messchaert

Leopold Messchaert

Medisch adviseur