Bestuur & Directie

Het bestuur is op vrijwillige basis betrokken. De directeur is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

René Berg

Voorzitter

berg@bootvluchteling.nl

Arjan Fennema

Arjan Fennema

Bestuurslid

arjan@bootvluchteling.nl

Annerieke Berg - de Boer

Annerieke Berg - de Boer

Directeur

annerieke@bootvluchteling.nl

Medewerkers

Om onze doelstellingen te kunnen realiseren hebben wij bepaalde competenties nodig. Daarom kiezen wij ervoor om kennis en expertise in huis te halen tegen een bescheiden salaris. Deze medewerkers zijn in dienst bij Stichting Bootvluchteling en hebben contracten tussen de 12 en 40 uur per week.

Evita Bloemheuvel

Evita Bloemheuvel

Communicatie & Pers

pers@bootvluchteling.nl
06-48038570

Annemieke Timmerman

Annemieke Timmerman

Fondsenwerver

annemieke@bootvluchteling.nl

Judith van Rijswijk

Judith van Rijswijk

Fondsenwerver

judith@bootvluchteling.nl

Charlotte Buitenkamp

Charlotte Buitenkamp

Projectmanager Griekenland

charlotte@bootvluchteling.nl

Iris Schelfhout

Iris Schelfhout

Projectmedewerker psychosociale missies

iris@bootvluchteling.nl

Elke Jacobs

Elke Jacobs

Projectmedewerker medische missies

elke@bootvluchteling.nl

Jozien Rietkerk

Jozien Rietkerk

Personeelszaken

jozien@bootvluchteling.nl

Annet Storm

Annet Storm

Financiële administratie

admin@bootvluchteling.nl

Anja Holwerda

Anja Holwerda

Medisch coördinator

anja@bootvluchteling.nl

Anke Messiaen

Anke Messiaen

PSS coördinator

ankemessiaen@bootvluchteling.nl

Noraly Schiet

Noraly Schiet

Administratief coördinator

noraly@bootvluchteling.nl

Vrijwilligers in Nederland

Onze missies draaien dankzij de vele vrijwilligers die voor een aantal weken naar het buitenland willen gaan. Maar we hebben ook veel vrijwilligers die in Nederland helpen om deze missies mogelijk te maken. Zij hebben een belangrijke rol op het gebied van screening van vrijwilligers, het maken van planningen, en de nazorg.

Karen Visser

Karen Visser

Werkcoach
Ton Veldhuizen

Ton Veldhuizen

Debriefer
Frieda van de Geest

Frieda van de Geest

Vrijwilliger
Kirsten Bruijnes

Kirsten Bruijnes

Screener
Reina Timmer

Reina Timmer

Medisch adviseur
Annemarie van der Meer

Annemarie van der Meer

Screener