Home Over ons Team

Team

Maak kennis met ons team. In Nederland heeft Stichting Bootvluchteling negen medewerkers in dienst. Op Lesbos hebben wij een roulerend team van vier coördinatoren. Daarnaast hebben wij een groeiend team van vaste en tijdelijke vrijwilligers, in Nederland en op Lesbos.

Medewerkers Nederland

Annerieke Berg – de Boer

Directeur/Bestuurder
annerieke@bootvluchteling.nl

Johanna van der Meer

Hoofd Fondsenwerving & Bedrijfsvoering
johanna@bootvluchteling.nl

Dilanga Manuweera

Hoofd Programma's
dilanga@bootvluchteling.nl

Anky Hartmanns

Officemanager
anky@bootvluchteling.nl

Annet Storm

Advocacy & Financiën
annet@bootvluchteling.nl

Beitske Kooistra

Projectmanager MHPSS
beitske@bootvluchteling.nl

Caroline van Kooten

Projectmanager Lesbos
caroline@bootvluchteling.nl

Gerrit van Vliet

Financieel medewerker
gerrit@bootvluchteling.nl

Hanneke Veldhuizen

Fondsenwerving & Communicatie
hannekeveldhuizen@bootvluchteling.nl

Marit Holwerda

Medewerker planning
marit@bootvluchteling.nl

Myrna van der Veen

Vrijwilligerscoördinator NL
myrna@bootvluchteling.nl

Rebecca van de Kar

Communicatie & PR
rebecca@bootvluchteling.nl

Simone van der Velde

HR Manager
simone@bootvluchteling.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht is op vrijwillige basis betrokken. De bestuurder is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

Voorzitter
berg@bootvluchteling.nl

Merien Fortuijn

Penningmeester
merien@bootvluchteling.nl

Pieter van Essen

Bestuurslid
pieter@bootvluchteling.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan