Home Over ons Team

Team

Maak kennis met ons team in Nederland. In Griekenland hebben wij een roulerend team van coördinatoren. Daarnaast werken wij met een groeiend team van vaste en tijdelijke vrijwilligers, in Nederland, Griekenland en Oost-Europa.

Medewerkers Nederland

Annerieke Berg – de Boer

Directeur/Bestuurder
annerieke@bootvluchteling.nl

Johanna van der Meer

Hoofd Fondsenwerving & Bedrijfsvoering
johanna@bootvluchteling.nl

Dilanga Manuweera

Hoofd Programma's
dilanga@bootvluchteling.nl

Niska Stoker

Programmamanager Attica
niska@bootvluchteling.nl

Maaike Hersevoort

Programmamanager Noord-Egeïsche eilanden
maaike@bootvluchteling.nl

Nick van der Steenhoven

Advocacy Coördinator
nick@bootvluchteling.nl

Ilse Plug

Programmamedewerker
ilseplug@bootvluchteling.nl

Marit Holwerda

Medewerker planning
marit@bootvluchteling.nl

Liese van ’t Hoog

Officemanager
officenl@bootvluchteling.nl

Gerrit van Vliet

Financieel medewerker
gerrit@bootvluchteling.nl

Simone van der Velde

HR Manager
simone@bootvluchteling.nl

Hanneke Pors-Veldhuizen

Fondsenwerving & Communicatie
hannekeveldhuizen@bootvluchteling.nl

Joanne Timmerman

Communicatiemedewerker
joanne@bootvluchteling.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht is op vrijwillige basis betrokken. De bestuurder is fulltime in dienst van de stichting.

Miguette Jadoul

Voorzitter RvT
miguette@bootvluchteling.nl

Ilse Westerbeek

Algemeen lid
ilse@bootvluchteling.nl

Pieter van Essen

Algemeen lid
pieter@bootvluchteling.nl

Frederique Ummels

Algemeen lid
frederique@bootvluchteling.nl

Marja van Luttikhuisen

Secretaresse RvT
marja@bootvluchteling.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan