Home Over ons Team

Team

Maak kennis met ons team. In Nederland heeft Stichting Bootvluchteling acht medewerkers in dienst. Op Lesbos hebben wij een roulerend team van vier coördinatoren. Daarnaast hebben wij een groeiend team van vaste en tijdelijke vrijwilligers, in Nederland en op Lesbos.

Medewerkers Nederland

Annerieke Berg – de Boer

Directeur
annerieke@bootvluchteling.nl

Johanna van der Meer

Hoofd Fondsenwerving & Bedrijfsvoering
johanna@bootvluchteling.nl

Anky Hartmanns

Officemanager
anky@bootvluchteling.nl

Annet Storm

Financiën & advocacy
annet@bootvluchteling.nl

Beitske Kooistra

Projectmanager
beitske@bootvluchteling.nl

Caroline van Kooten

Projectmanager Lesbos
caroline@bootvluchteling.nl

Myrna van der Veen

Projectmedewerker & HR
myrna@bootvluchteling.nl

Rebecca van de Kar

Communicatie & PR
rebecca@bootvluchteling.nl

Bestuur

Het bestuur is op vrijwillige basis betrokken. De directeur is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

Voorzitter
berg@bootvluchteling.nl

Iris van Irsel

Secretaris
iris@bootvluchteling.nl

Merien Fortuijn

Penningmeester
merien@bootvluchteling.nl

Pieter van Essen

Bestuurslid
pieter@bootvluchteling.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan