Terug Home Over ons Team

Team

Maak kennis met ons team in Nederland. In Griekenland hebben wij een roulerend team van coördinatoren. Daarnaast werken wij met een groeiend team van vaste en tijdelijke vrijwilligers, in Nederland en Griekenland.

Medewerkers Nederland

Esther Vonk

Directeur/Bestuurder
esther@bootvluchteling.nl

Annerieke Berg – de Boer

Scheidend Directeur/Bestuurder
annerieke@bootvluchteling.nl

Johanna van der Meer

Hoofd Fondsenwerving & Bedrijfsvoering
johanna@bootvluchteling.nl

Dilanga Manuweera

Hoofd Programma's
dilanga@bootvluchteling.nl

Niska Stoker

Programmamanager Attica
niska@bootvluchteling.nl

Nick van der Steenhoven

Advocacy Coördinator
nick@bootvluchteling.nl

Ilse Plug

Programmamedewerker
ilseplug@bootvluchteling.nl

Milou Spliet

Vrijwilligers Coördinator
milou@bootvluchteling.nl

Marit Holwerda

Medewerker planning
marit@bootvluchteling.nl

Simone van der Velde

HR Manager
simone@bootvluchteling.nl

Marlies van der Meiden

HR Medewerker
marlies@bootvluchteling.nl

Hanneke Pors-Veldhuizen

Fondsenwerving & Communicatie
hannekeveldhuizen@bootvluchteling.nl

Gerrit van Vliet

Financieel medewerker
gerrit@bootvluchteling.nl

Joanne Timmerman

Communicatiemedewerker
joanne@bootvluchteling.nl

Liese van ’t Hoog

Officemanager
officenl@bootvluchteling.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht is op vrijwillige basis betrokken. De bestuurder is fulltime in dienst van de stichting.

Miguette Jadoul

Voorzitter RvT
raadvantoezicht@bootvluchteling.nl

Ilse Westerbeek

Algemeen lid
raadvantoezicht@bootvluchteling.nl

Pieter van Essen

Algemeen lid
raadvantoezicht@bootvluchteling.nl

Frederique Ummels

Algemeen lid
raadvantoezicht@bootvluchteling.nl

Marja van Luttikhuisen

Secretaresse RvT
raadvantoezicht@bootvluchteling.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan