Terug Home Over ons Team

Team

Maak kennis met ons team in Nederland. In Griekenland hebben wij een roulerend team van coördinatoren. Daarnaast werken wij met een groeiend team van vaste en tijdelijke vrijwilligers, in Nederland, Griekenland en Oost-Europa.

Medewerkers Nederland

Annerieke Berg – de Boer

Directeur/Bestuurder
annerieke@bootvluchteling.nl

Johanna van der Meer

Hoofd Fondsenwerving & Bedrijfsvoering
johanna@bootvluchteling.nl

Dilanga Manuweera

Hoofd Programma's
dilanga@bootvluchteling.nl

Caroline van Kooten

Projectmanager Lesbos
caroline@bootvluchteling.nl

Elise van Vuren

Officemanager
officenl@bootvluchteling.nl

Gerrit van Vliet

Financieel medewerker
gerrit@bootvluchteling.nl

Marit Holwerda

Medewerker planning
marit@bootvluchteling.nl

Emma van Egmond

Communicatiemedewerker
emmavanegmond@bootvluchteling.nl

Rebecca van de Kar

Communicatie & PR
rebecca@bootvluchteling.nl

Myrte de Bruijn

Vrijwilligerscoördinator Nederland
myrte@bootvluchteling.nl

Niska Stoker

Programma manager Attica
niska@bootvluchteling.nl

Simone van der Velde

HR Manager
simone@bootvluchteling.nl

Hanneke Veldhuizen

Fondsenwerving & Communicatie
hannekeveldhuizen@bootvluchteling.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht is op vrijwillige basis betrokken. De bestuurder is fulltime in dienst van de stichting.

René Berg

Voorzitter
berg@bootvluchteling.nl

Merien Fortuijn

Penningmeester
merien@bootvluchteling.nl

Pieter van Essen

Bestuurslid
pieter@bootvluchteling.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan